اتوبار کاشانی

اتوبار کاشانی با سابقه ترین موسسه اتوبار و حمل و نقل حوالی خیابان آیت الله کاشانی می باشد که با کادری متخصص در خدمت عزیزان این منطقه می باشد .

اتوبار کاشانی با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در امور حمل و نقل و اتوبار و اثاث کشی منازل و ادارات مفتخر است که همواره مثل گذشته و حتی هرچه بیشتر در ارائه خدمات به ساکنین و اهالی منطقه کاشانی تلاش نماید و موجب رضایتمندی شما عزیزان باشد .

پرسنل اتوبار کاشانی

اتوبار کاشانی با کادری مجرب شامل متخصصین بسته بندی بار و لوازم منزل و لوازم ادارات و شرکت و همچنین کارگران متخصص حمل بار ، آماده انجام وظیفه در امور حمل بار و جا به جایی لوازم منزل و ادارات ، برای شما عزیزان می باشد .

خدمات حمل و نقل و جا به جایی اتوبار کاشانی

اتوبار کاشانی آماده سرویس دهی با بیش ۱۰۰ کامیون و وانت و تریلی ، به تمام نقاط شهر تهران و حمل بار به نقاط بین کشور در تمامی نقاط کشور می باشد

خدمات بسته بندی اتوبار کاشانی

بسته بندی لوازم منزل اعم از اشیا بزرگ و یا شکستنی ، مایعات و لوازم حساس و غیره …توسط اتوبار کاشانی با استاندارد های روز اروپا انجام میگیرد .

برای بسته بندی لوازم و وسایل از لوازم مخصوص مثل چسب های ضد ضربه ، ضربه گیر های حباب دار و ضد آب و … استفاده میشود .

 

تلفن های تماس
۴۴۳۰۸۸۵۱
۴۴۳۱۷۹۷۲
تلفن تماس با مدیریت
۰۹۱۲۷۹۹۰۶۹۷
تلفن انتقادات ، پیشنهادات ، شکایات
۰۹۱۹۹۲۱۸۷۶۹

 

خدمات تخصصی اتوبار کاشانی

 

 • حمل بار و لوازم سنگین و حساس ( بوفه ، یخچال های ساید بای ساید ، پیانو ، گاو صندوق ، کامپیوتر و … )
 • صدور بیمه نامه کالا جهت رفاه هرچه بیشتر مشتریان
 • کارگران زبده و ماهر آموزش دیده شده جهت جا به جایی استاندارد و صحیح بار بدون هیچ آسیب رسانی به لوازم
 • کارگران متخصص آموزش دیده شده جهت بسته بندی استاندارد بار و لوازم شکستنی و غیره بدون رسیدن هیچ گونه آسیب به لوازم
 • بسته بندی به صورت استاندارد های روز به صورت استرج رپ ، بابل رپ
 • بسته بندی با استفاده از لوازم مخصوص و ضربه گیر های مقاوم در برابر ضربه و مقاوم در برابر آب و حرارت
 • بسته بندی با استفاده از کارتن ها در ابعاد و ضخامت های متفاوت ویژه وسایل با حجم های مختلف
 • ارائه شبانه روزی و ۲۴ ساعته کلیه خدمات حمل بار و بسته بندی و اثاث کشی
 • ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن
 • مجهز به بیش از ۳۰ دستگاه وانت و نیسان وانت
 • مجهز به بیش از ۵۰ دستگاه خاور و کامیون و کامیونت باری و مسقف
 • مجهز به بیش از ۲۰ دستگاه تریلی باری و چادری و مسقف جهت بار های بین شهری و ترانزیت بین مرزی
 • انتقال و حمل بار به تمامی نقاط تهران
 • انتقال و حمل و جابه جایی بار و لوازم منزل به تمامی نقاط بین شهری کشور ایران اسلامی
 • انتقال و حمل و جابه جایی بار و لوازم و محموله های صادراتی به تمامی نقاط بین مرزی جهان به ویژه مرز های زمینی کشور های همسایه
 • بسته بندی ویژه فرش
 • بسته بندی ویژه تخت خواب
 • بسته بندی ویژه مبلمان
 • بسته بندی ویژه بوفه و لوازم شیشه ای
 • بسته بندی ویژه تلوزیون های LCD و LED
 • بسته بندی ویژه لباس ها
 • بسته بندی ویژه رخت خواب ها
 • کلیه محصولات استفاده شده در بسته بندی کالا اعم از ضربه گیرها ، محافظ ها ، کارتن ها و چسب ها از مواد درجه یک می باشد

 

درباره آیت الله سید ابوالقاسم کاشانی

سید ابوالقاسم کاشانی (۱۲۶۰ در تهران – ۲۳ اسفند ۱۳۴۰ در تهران)، مجتهد و مرجع تقلید شیعه و سیاست‌مدار ایرانی و رهبر مذهبی-سیاسی دوران بحرانی ۱۳۲۸ تا ۱۳۳۲ بود.

به هنگام بازگشت، کاشانی مرد ۴۴ ساله ایی بود که ۲۸ سالش از زندگی اش را در تبعید گذرانید. در تهران، کاشانی به تحریک ضدانگلیسی در خاورمیانه و مصر ادامه داد. در نوامبر ۱۹۲۵، کاشانی به نمایندگی مجلس مؤسسین رای آورد. در ۱۲ دسامبر ۱۹۲۵، او رای به پایان حکومت قاجار و همزمان پایه‌گذاری سلطنت رضاشاه رای داد. مقاله ۳۶، همچنین تضمین می‌کند که سلطنت پهلوی از طریق اولاد پسر ادامه خواهد یافت.

تا زمان خروج رضاشاه از ایران در سال ۱۹۴۱، کاشانی در سَمت سیاستمداران ایرانی ملی باقی ماند.[نیازمند منبع] محمدرضا شاه ۲۱ ساله، در ۱۶ سپتامبر ۱۹۴۱ وارد تخت سلطنت پدرش شد. در ۸ اکتبر ۱۹۴۱، کاشانی به نخست وزیر محمدعلی فروغی شکایت کرد. او در نامه اش، بر لزوم تصویب «قوانین الهی» و انتقاد از جایگزینی تدریجی مدارس سنتی مذهبی با مدارس مدرن و همچنین رفقار غیرقابل قبول پلیس در آزار با زنان محجبه و روحانیون معمم را تأکید کرد.

در ۱۶ ژوئن ۱۹۴۴، کاشانی همراه با ۱۶۴ نفر دیگر، توسط نیروهای انگلیسی بازداشت شد. او متهم بود که با آلمان همدست و مرتبط است و در سازمانی عضو بود که با افسرهای اس اس آلمانی سروکار داشت. یک بیانیه توسط سفارت انگلیس در تهران بعد حمله به آنچه ستون پنجم آلمان‌ها نامیده بودند، کاشانی همراه با حبیب‌الله نوبختی به عنوان سردسته فعالان ضد انگلیسی شناخته شد. نوبختی بنیانگذار «حزب کبود»، حزب سیاسی طرفدار فاشیسم بود که پایه‌های آن بر اتحاد با آلمان نازی هیتلر بود. کاشانی بعد از جنگ آزاد شد و در سپتامبر ۱۹۴۵ به تهران رسید. این اولین باری (در سه بار دستگیری در طول زندگانی‌اش) بود که بین سالهای ۱۹۴۴ تا ۱۹۵۰ زندان، حبس خانگی و تبعید می‌شد.

دوباره در ۲۰ ژوئیه ۱۹۴۶، کاشانی در سبزوار دستگیر می‌شود. او متهم به اغتشاش و مخل نظم عمومی می‌شود و در بهجت‌آباد (روستایی نزدیک قزوین) در حصر خانگی قرار می‌گیرد. این حبس ۱۱ ماهه، دومین بازداشت عمر او محسوب می‌شد.

در فاصله زمانی بین سپتامبر ۱۹۴۵ تا اواخر فوریه ۱۹۴۶، کاشانی با طلبه جوانی به نام مجتبی میرلوحی (مشهور به نواب صفوی) ملاقات کرد. در این زمان، نواب صفوی طلبه جدیدالورود در نجف بود که دو فتوا برای قتل احمد کسروی داشت و به ایران برگشت تا ماموریتش را به انجام برساند. دو مجتهد ساکن در عراق، آیت‌الله عبدالحسین امینی و آیت‌الله حسین قمی، کسروی را مرتد و خون او را مباح کردند.

در ملاقات بین کاشانی ۶۸ ساله و نواب صفوی ۲۱ ساله، پیمان مهمی با موضوعیت تأسیس حکومت اسلامی بسته شد. از ۱۹۴۵ تا ۱۹۵۱ پیوند محکمی بین دو مرد برقرار بود. در طی این دوران، کاشانی مرجع تقلید فدائیان اسلام شد و فرمان‌هایش برای اعضا، التزام‌آور و غیرقابل رد شده بود. سازمان نواب صفوی، ۱۰ روز قبل از ترور کسروی، موجودیت و اهداف خود را در ۲۸ فوریه ۱۹۴۵ را اعلام کرد.

در صورت نیاز به استفاده از خدمات سایر باربری های تهران مووینگ  می توانید با باربری های زیر تماس بگیرید

باربری های برگزیده شمال تهران:
باربری جردنباربری سعادت آبادباربری میردامادباربری ونک باربری پاسداران باربری شهرک غرب

باربری های برگزیده غرب تهران:

باربری گیشاباربری مرزدارانباربری جنت آباد

باربری های برگزیده مرکز تهران :

باربری یوسف آباد

از اینکه اتوبار کاشانی را برای یک حمل بار و جا به جایی سریع و بدون دردسر و بی دغدغه انتخاب کردید

از شما سپاس گذاریم

یک دیدگاه