باربری پاسداران

به باربری پاسداران خوش آمدید

باربری پاسداران در چهار فصل سال آماده است تا از حسن انتخاب شما شهروندان ساکن پاسداران با خدمات ویژه باربری پاسداران ، صمیمانه تقدیر کند.

باربری پاسداران ، اولین موسسه معتبر حمل بار و اسباب کشی منطقه پاسداران می باشد که پس از ۳ دهه سابقه درخشان امروزه به مجهزترین خودروها از قبیل وانت بار و کامیون و تریلی های مسقف و کف موکت شده و عایق در برابر باران و همچنین از نظر فنی کاملا سالم و دارای میزان کمترین آلایندگی در راستای محافظت از محیط زیست کشورمان ، می باشد . از همین رو همواره مدیریت باربری پاسداران طی این سال ها تلاش نموده است در امور حمل و نقل و باربری و اثاث کشی منازل و ادارات همواره مثل گذشته و حتی هرچه بیشتر در ارائه خدمات به ساکنین و اهالی منطقه پاسداران تلاش نماید و موجب رضایتمندی شما عزیزان باشد .

پرسنل باربری پاسداران

باربری پاسداران با کادری مجرب شامل متخصصین بسته بندی بار و لوازم منزل و لوازم ادارات و شرکت و همچنین کارگران متخصص حمل بار ، آماده انجام وظیفه در امور حمل بار و جا به جایی لوازم منزل و ادارات ، برای شما عزیزان می باشد . کارگران آموزش دیده باربری پاسداران با تجهیزات به روز به بهترین شکل ممکن لوازم را بسته بندی کرده و با جابجایی صحیح و استاندارد میزان شکستنی و صدمه به لوازم را به صفر رسانده اند . از همین رو این تضمین را به شما می دهد که هیچ گونه نگرانی پیرامون شکستگی یا صدمه به لوازم خود ، نداشته باشد .

خدمات حمل و نقل و جا به جایی باربری پاسداران

باربری پاسداران مفتخر است به استحضار اهالی همسایه پاسداران برساند که سرویس دهی با بیش ۹۰ کامیون و وانت و تریلی ، به تمام نقاط شهر تهران و حمل بار به نقاط بین کشور در تمامی نقاط کشور انجام می شود. محدوده باربری باربری پاسداران ، کلیه نقاط تهران به علاوه کلیه نقاط شهرستانها می باشد و همچنین باربری پاسداران برای بار های شهرستان بیمه نامه معتبر صادر می کند .

خدمات بسته بندی باربری پاسداران

باربری پاسداران برای بسته بندی از بهترین مواد استفاده کرده و این امر در باربری شیخ فضل الله توسط پرسنل آموزش دیده ، صورت می گیرد .

بسته بندی لوازم منزل اعم از اشیا بزرگ و یا شکستنی ، مایعات و لوازم حساس و غیره …توسط باربری پاسداران با استاندارد های روز اروپا انجام میگیرد .

باربری پاسداران برای بسته بندی لوازم و وسایل از لوازم مخصوص مثل چسب های ضد ضربه ، ضربه گیر های حباب دار و ضد آب و … استفاده می کند.

مشاوارن باربری پاسداران آماده هر گونه مشاوره رایگان و پاسخگویی سوالات شما و همچنین راهنمایی و کمک برای یک اسباب کشی آسوده برای شما ، هستند .

در صورت نیاز به استفاده از خدمات بسته بندی باربری پاسداران ، ۳ روز قبل از اسباب کشی هماهنگی های لازم را انجام دهید.

 

تلفن های تماس باربری پاسداران
۲۲۸۹۹۳۸۹
۲۲۸۹۹۴۳۵
تلفن تماس با مدیریت باربری پاسداران
۰۹۱۲۷۹۹۰۶۹۷
تلفن انتقادات ، پیشنهادات ، شکایات از باربری پاسداران
۰۹۱۹۹۲۱۸۷۶۹

 

خدمات تخصصی باربری پاسداران

 

 • حمل بار و لوازم سنگین و حساس ( بوفه ، یخچال های ساید بای ساید ، پیانو ، گاو صندوق ، کامپیوتر و … )
 • صدور بیمه نامه کالا جهت رفاه هرچه بیشتر مشتریان
 • کارگران زبده و ماهر آموزش دیده شده جهت جا به جایی استاندارد و صحیح بار بدون هیچ آسیب رسانی به لوازم
 • کارگران متخصص آموزش دیده شده جهت بسته بندی استاندارد بار و لوازم شکستنی و غیره بدون رسیدن هیچ گونه آسیب به لوازم
 • بسته بندی به صورت استاندارد های روز به صورت استرج رپ ، بابل رپ
 • بسته بندی با استفاده از لوازم مخصوص و ضربه گیر های مقاوم در برابر ضربه و مقاوم در برابر آب و حرارت
 • بسته بندی با استفاده از کارتن ها در ابعاد و ضخامت های متفاوت ویژه وسایل با حجم های مختلف
 • ارائه شبانه روزی و ۲۴ ساعته کلیه خدمات حمل بار و بسته بندی و اثاث کشی
 • ارائه خدمات در سریع ترین زمان ممکن
 • مجهز به بیش از ۳۰ دستگاه وانت و نیسان وانت
 • مجهز به بیش از ۵۰ دستگاه خاور و کامیون و کامیونت باری و مسقف
 • مجهز به بیش از ۲۰ دستگاه تریلی باری و چادری و مسقف جهت بار های بین شهری و ترانزیت بین مرزی
 • انتقال و حمل بار به تمامی نقاط تهران
 • انتقال و حمل و جابه جایی بار و لوازم منزل به تمامی نقاط بین شهری کشور ایران اسلامی
 • انتقال و حمل و جابه جایی بار و لوازم و محموله های صادراتی به تمامی نقاط بین مرزی جهان به ویژه مرز های زمینی کشور های همسایه
 • بسته بندی ویژه فرش
 • بسته بندی ویژه تخت خواب
 • بسته بندی ویژه مبلمان
 • بسته بندی ویژه بوفه و لوازم شیشه ای
 • بسته بندی ویژه تلوزیون های LCD و LED
 • بسته بندی ویژه لباس ها
 • بسته بندی ویژه رخت خواب ها
 • کلیه محصولات استفاده شده در بسته بندی کالا اعم از ضربه گیرها ، محافظ ها ، کارتن ها و چسب ها از مواد درجه یک می باشد

تاریخچه پاسداران

پاسداران نام یکی از خیابان‌های مشهور شمال شرق تهران است که در گذشته به «خیابان سلطنت‌آباد» معروف بود.

این خیابان مرز میان منطقه‌های ۳ و ۴ شهرداری تهران است و شمال آن در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. جنوب خیابان پاسداران از «سه‌راه ضرابخانه» آغاز شده، در میانه راه به چهارراه پاسداران رسیده و سپس با گذر از میدان نوبنیاد به منطقه ۱ شهرداری تهران وارد می‌شود و در شمالی‌ترین قسمت آن میدان نیاوران قرار دارد.

منشور خدمت باربری پاسداران

هدف باربری پاسداران جلب رضایت شما هموطنان عزیز می باشد.همشهریان و مشتریان عزیز می توانند فقط با یک تماس با باربری پاسداران بدون دغدغه و نگرانی و حتی در ایام تعطیلات به صورت شبانه روزی و کاملا تضمینی با برآورده هزینه ها ، وسایل و کالای خود را به راحتی جابجا نمایند. باربری پاسداران با ارائه خدمات تخصصی در امر بسته بندی با تجهیزات کاملا مدرن و با نیروهای مجرب و دوره دیده خود را مکلف میداند در ارائه ی حمل بار بین شهری با یک برنامه ریزی اصولی و دقیق و جلوگیری از هرگونه خسارات احتمالی که ممکن است به وسایل گرانبهای شما وارد شود در قبال شهروندان عزیز مسئولیت پذیر بوده و یک خاطره ی شیرین را برای شما به ارمغان می آورد. باربری پاسداران بهترین ها را برای شما خوستار است.

باربری پاسداران با استفاده از چرخ های دستی و امکانات و وسایل حمل و نقل بسته های بسته بندی شده را جابجا می نماید. پس بهتر است قدرت نمایی را کنار بگذارید و تمامی کارها رو به باربری پاسداران بسپارید. تا به کمرتان آسیبی وارد نشود. انجام اصولی کارها از ویژگی های ما می باشد. باربری پاسداران بسته ها و کارتن ها را طوری در کامیون جا میدهد و میچیند که در هنگام حرکت و در طول مسیر بسته ها جابجا نشوند و در طول مسیر کارگرانی داخل کامیون مراقب وسایل شما هستند. باربری پاسداران با دارا بودن رانندگان خبره و ماهر و آشنا به جاده در طول مسیر و در پیچ های تند تمامی جوانب احتیاط را بجا می آورند.

همواره همکاران باربری پاسداران با در نظر گرفتن خواست مشتری و با تکیه بر تخصص و مشتری مداری در جلب رضایت مشتریان عزیز می کوشند و خدماتی حرفه ای را در این زمینه به مشتریان خود و کسانی که به ما اعتماد می کنند ارائه می دهند، چرا که اعتماد و رضایت شما همواره مهم ترین اصل برای باربری پاسداران برتر می باشد.

 

باربری پاسداران از جمله برترین باربری های تهران مووینگ( باربری تهران) محسوب می شود. باربری پاسداران با افتخار در خدمت شهروندان منطقه پاسداران و مرکز تهران است.

 

از اینکه باربری پاسداران را برای یک حمل بار و جا به جایی سریع و بدون دردسر و بی دغدغه انتخاب کردید

از شما سپاس گذاریم

یک دیدگاه